Yhteystiedot

Pirkanmaa

Tuula Tuominen

Toimitusjohtaja
050 531 5439
tuula.tuominen@pikassos.fi
Anni Kuhalainen

Kehityspäällikkö
Kehittämisasiantuntija, Kansa-koulu
050 357 4432
anni.kuhalainen@pikassos.fi
 
Anna Pekkarinen

Kehittämispäällikkö
050 361 9500
anna.pekkarinen@pikassos.fi
Marjo Kantola

Hallintoassistentti
050 356 4226
marjo.kantola@pikassos.fi
Sanna Ylistenniemi

Projektikoordinaattori, Talouden taitoja koko perheelle yhdessä
(Taltu) - hanke
041 311 7341
sanna.ylistenniemi@pikassos.fi
Lasse Rautniemi

Tutkija, AISAPA-hanke
044 976 2632
lasse.rautniemi@pikassos.fi
Ella Plaami

Tutkija, Nuppu-hanke,
Pikassos ja 
Tampereen yliopisto
050 479 3994
ella.plaami@tuni.fi
Anne Puuronen

Tutkimuspäällikkö, Sulava-hanke
044 242 5643
anne.puuronen@pikassos.fi







Sanni Lindroos

Tutkija, Sulava-hanke
041 310 4574
sanni.lindroos@pikassos.fi
                    
 
   Katrina Nyman
   Tutkija, Sulava-hanke
 
   044 247 6525
   katrina.nyman@pikassos.fi
       

Kanta-Häme

Seija Junno

Kehittämispäällikkö
050 5996 415
seija.junno@pikassos.fi

Satakunta

Minka Leino-Holm

Kehityspäällikkö
050 352 9953
minka.leino-holm@pikassos.fi

Toimipisteiden osoitteet


Tampere
Hämeenkatu 5 A, 4. kerros

(käynti Hämeenkadun puolelta, ovisummeri "Toimistohotelli")

POSTIOSOITE:
Pikassos/vastaanottajan nimi

c/o Toimistohotelli EKA
Hämeenkatu 5 A 4. kerros
33100 Tampere

Hämeenlinna
Vanajantie 10 B, 4. kerros
13110 Hämeenlinna

Pori
Antinkatu 16 B, 5. kerros
Teljäntori
28100 Pori


Laskutustiedot

Katso laskutustiedot


Sosiaalinen media

Facebook
LinkedIn
YouTube
Twitter


Uutiskirjeen tilaus

Tilauslomakkeeseen


Aineistopankki

Tutustu Pikassoksen laajaan aineistopankkiin.

Löydät ajankohtais- ja tutkimuskatsausten materiaalit, uutiskirjeet, seminaariaineistot, hankkeiden raportit ja dokumentit sekä sosiaaliasiamiehen selvitykset vuosien varrelta.

Tutustu aineistopankkiin